Вадим Клочко хоче очолити Обласне бюро судово-медичної експертизи

14

Май 2014

Вадим Клочко хоче очолити Обласне бюро судово-медичної експертизи

Коментировать

Колишній головний лікар лікарні ім.. Юшенко Вадим Клочко хоче очолити Обласне бюро судово-медичної експертизи.

Колишній головний лікар Вінницької обласної психлікарні і депутат Вінницької міськради Вадим Клочко ніяк не хоче розпрощатися з теплим кріслом медичного начальника.

Облрада повідомила про список претендентів на посади головних лікарів медичних закладів і установ обласного підпорядкування. Раніше, голова Вінницької обласної ради Сергій Свитко звільнив усіх 32 медичних керівників таких закладів. Формально звільнив за те, що не подали заяви про продовження контракту. А в дійсності, за корупцію, значні порушення фінансової дисципліни і медичної етики.

Вадим Клочко навіть і не намагався подати заяву про продовження контракту. Думав – що і так його продовжать. Але не судилося. Нагрянула перевірка, і Клочко в числі інших 31 колеги опинився за бортом Вінницької медицини.

 

Але не спиться Вадиму Клочко без начальницького крісла. Він знає, що знову очолити психоневрологічну лікарю він не зможе, просто не пройде конкурс через ті ж самі порушення. І вирішив він податися у судові експерте. Місце тепле, робота не брудна… А досвід «роботи» з судами вже є з попередньої роботи.

http://vn.20minut.ua

Опубликовано в Винница

Оставить комментарий