Анатолій Опалюк і його злочинна діяльність в Оратові

14

Апр 2014

Анатолій Опалюк і його злочинна діяльність в Оратові

Просмотров: 3449 ; Комментарий 1

Та коли вже Опалюка А.М. посадять в тюрму за його злочинні діяння

Чому жителі Оратівського району заслуговують криміналітет у владі району, чи правоохоронні органи осліпли та думають чим гірше тим краще ?

 

Анатолій Опалюк перебуваючи на посаді голови Оратівської районної ради Вінницької області при будівництві підвідного газопроводу до села Підвисоке та Велика Ростівка Оратівського району без рішення сесії Оратівської районної ради, одноосібно, всупереч встановленим законодавством порядку надав гарантійні доручення про забезпечення кредитів цим сільським радам на суму орієнтовно до 800 тис. грн. з Комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Вінницької області. На сьогоднішній день ці кошти фонду взагалі не повернуто та й самі депутати Оратівської районної ради не приймали рішення щодо уповноваження Опалюка А.М. давати такі гарантійні листи, окрім того й кошти не закладались у районному бюджеті на забезпечення таких кредитів, тобто Опалюк А.М. вчинив злочин який передбачений ч. 2 ст. 364 КК України.

Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

 

  1. Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, -

 

2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, -

карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.

 

 

Але що тут дивуватися коли Опалюк А.М. раніше притягувався до кримінальної відповідальності за ч. 4 ст. 191та ч. 2 ст. 368 КК України:

Стаття 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

 

4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені у великих розмірах, -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Стаття 368. Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою

 

2. Одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища -

карається штрафом від однієї тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі спеціальною конфіскацією

 

а в подальшому наш «гуманний, чесний і справедливий» Оратівський районний суд Вінницької області закриває кримінальну справу стосовно Опалюка А.М. за нереабілітуючими обставинами, Ви тільки вслухайтесь «у зв’язку із зміною місця роботи (суд вважає, що змінивши місце роботи в Опалюка А.М. вже не буде можливості вчиняти такі злочини), крім того, вину Опалюка А.М. доведено і Він її визнав.

Самооборона Оратівського району

Вінницької області

 

Опубликовано в Оратов (форум и новости)

Оставить комментарий

1 Комментарий

Новые сверху Старые сверху
  • Борис Борис
    Понедельник, 14 Апрель 2014 14:49

    рука руку миє, так всюди