Беспредел у Вінницькій обл. Козятинського р-н смт. Бродецьке

07

Май 2014

Беспредел у Вінницькій обл. Козятинського р-н смт. Бродецьке

Просмотров: 6171 ; комментарии 6

У Вінницькій обл. Козятинського р-н смт. Бродецьке голова селищної ради не соромиться перед односельцями вимагати та брати хабарі

Спільно із директором комунального господарства Ткачукрм Ігором та його дружиною яка працює бухгалтером у ком. господарстві збирати кошти з громадян на потреби села і пускати їх непонятне русло, та наживатися на адносельцях. Голова 07.03.2014 року під час трауру влаштував концерт з приводу свята. Врятуйте село від хабарників.

Опубликовано в Казатин (форум и новости)

Оставить комментарий

6 комментарии

Новые сверху Старые сверху
  • діна рашидівна. діна рашидівна.
    Вторник, 04 Ноябрь 2014 13:14

    шановні жителі Бродецького ! вам потрібно відкликати вашого селищного голову. Є процедура відповідно до закону України "Про місцеве самоврядування".Як людина- небайдужа до Ваших проблем- пропоную свою допомогу. Звертайтесь. Діна Рашидівна, тел.0969759082.

  • Василий Василий
    Понедельник, 20 Октябрь 2014 12:05

    Пан Мартинюк запомниться мешканцям села Бродецьке ще тим що знищив фруктовий сад .Я голосував за цю людину за що зараз стидно.Гнати треба такого голову ганьба Мартинюку.

  • Ваня Ваня
    Четверг, 28 Август 2014 17:00

    Під керівництвом голови селищної Ради Мартинюка С.П село знаходиться в критичному стані.Не займаеться своїми обовязками.Людина просто відбуває свій термін на посаді голови селищної Ради,зарахунок громади села.

  • Ю.Б Ю.Б
    Четверг, 28 Август 2014 13:49

    Голову селищної Ради Мартинюка потрібно давно гонити з посади голови .Для благоустрію села не зробив нічого,доріг немає,автобусні зупинки розбиті скрізь сміття.Просто неподобство

  • Максим Максим
    Среда, 07 Май 2014 07:19

    голова сільської ради смт. Бродецьке спільно із керівником ком.господарства Ткачуком І., відкрито грабують односельців тарифами на воду які зростають мало не щомісяця.

  • Антихрист Антихрист
    Среда, 07 Май 2014 07:19

    В тому році голова селищної ради привселюдно, та поза очі образив та нецинзурно висловлювався в адресу батюшки Отця Ігора, голова, клоун як його називають в селі, обізвав поважну людину сказавши привселюдно,що той "хапуга та брехун". А суперечка розпочалася з приводу старого приміщення яке находиться біля сільської Церкви, та багато років було віддане Церкві для створення Церковної школи. Місцеві підприємці положили око на те приміщення, домовившись із головою за винагороду, планували забрати собі щоб зробити магазин під самою Церквою. Дякуючи Богу їхні плани не вдалися. На що ладна ця людина "клоун" щоб збагатитися.