ЛЮСТРАЦІЯ В УПРАВЛІННІ ПРАЦІ ТА СОЦЗАХИСТУ повторний похід

01

Май 2014

ЛЮСТРАЦІЯ В УПРАВЛІННІ ПРАЦІ ТА СОЦЗАХИСТУ повторний похід

Просмотров: 2335 ; комментарии 3

Сьогодні Народний Трибун з журналістами завітав до директора Департаменту соціальної політики ОДА - члена КПРС і ПР Марини Коваль.

Нагадаємо, у березні ми поставили їй ультиматум: https://vk.com/wall-64282454_949. Спочатку пані Коваль написала заяву на звільнення, через три дні відкликала її, мотивуючи це тим, що заяву її нібито змусили написати під тиском. https://vk.com/wall-64282454_1100

Після цього Трибунал ретельно взявся за медичну галузь і домігся відставки регіоналки Діденко і "полякав" корумпованих головних лікарів, яких мають звільняти у найближчий час.

Сьогоднійшій візит до Коваль був присвячений двом питанням. Перш за все, нас цікавили причини відкликання заяви про відставку і обставини членства у ПР.

Коваль зазначила, що на посаду її запросив колишній губернатор Іван Мовчан. В Партію Регіонів вступила тому що "всі вступали", а вийшла, коли "всі вийшли".

Дії правлячої Партії Регіонів і Януковича, пов'язані з побиттям студентів 30.11.13 і подальше розгортання репресій вона звісно ж засуджувала, але мовчки (щоб не ризикувати посадою).
Заяву відкликала на прохання "громадських організацій, які вимагають довести до кінця розпочаті важливі соціальні проекти". Отже, маємо справу зі стандартною тезою про "професіоналізм".

З цього випливає друге питання по справі незаконного отримання статусу "чорнобильця" Шевченка Є.М, який у Чорнобилі ніколи не був. Даний персонаж також купив собі івналідність ІІ-ї групи у добре нам відомого "діяча": https://vk.com/wall-64282454_961. В результаті пенсія Євгена Шевченка складає близько 8 тис. грн. Таких "ядерників", як він є близько 40 і вони завдали збитків бюджету на суму не менше 1,5 млн грн.

Марина Коваль стверджує, що не готова відповісти на дане питання. Потрібно вивчити документи.

наостанок вона додала, що готова покинути посаду, як тільки завершить розпочаті соціальні проекти.

Ми пояснили, що відтепер підніматимемо кожне питання зловживань даного управління. І ми приходимо тому, що не відчуваємо, що в цій країні відбулася Революція.

Оставить комментарий

3 комментарии

Новые сверху Старые сверху
 • Іванка Іванка
  Среда, 05 Ноябрь 2014 11:01

  Цей "посадовець" не перешкоджав неправильних витрат бюджетних коштів, а потакав шахраям, мабудь маючи з цього якусь вигоду.

 • Людмила Людмила
  Среда, 05 Ноябрь 2014 10:57

  Марина Коваль не відповідала зайнятій посаді- не відриваючись з крісла керувала підлеглими та підписувала не правдиві документи, чим було нанесено шкоду бюджету.

 • Марвин Марвин
  Четверг, 01 Май 2014 13:02

  Фу,наскільки слизька особа...Навіть жінкою не можу назвати.У мене особиста неприязнь до неї(((