Тетяну Антонець посадять, її здала головний бухгалтер

30

Апр 2014

Тетяну Антонець посадять, її здала головний бухгалтер

Просмотров: 6850 ; комментарии 11

Тетяну Антонець зрадила особистий бухгалтер, що погодилась свідчити в Генеральній прокуратурі в обмін на особисті гарантії

 

Сьогодні стало відомо, що одіозну регіоналку, головго лікаря-хабарника за сумісництвом, одного з фінансувальників убивств НЕБЕСНОЇ СОТНІ - зрадила особистий бухгалтер, що погодилась свідчити в Генеральній прокуратурі в обмін на особисті гарантії. Коломійчук Валентина злякалась або ж покаялась- вже вчора вона дала особисту згоду на співпрацю з і слідчими генеральної прокуратури. На останок залишаємо лист від лікарів, на яких чинила тиск Антонець Тетяна...

Ми, медичні працівники, звільнені в різні часи пані Антонець Т.І. за інакомислення, писали в вашу газету про порушення, які відбуваються в стінах Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

Все це почалося одразу, як головним лікарем зазначеного закладу була призначена Антонець Т.І.

Почала Тетяна Іванівна Антонець разом із сином обласного вождя наживатися на утепленні вікон лікарні поліетиленовою плівкою, яку просто прибивали до віконної рами дерев'яними планками. Дуже коштовними були і плівки, і планки з кипарисового дерева! Цей винахід коштував бюджету області більше 200 тисяч гривень.

Пройшло. Після цього Антонець замахнулась вже на мільйонні заробітки. Виявилось, що майже у всіх жінок обласної дитячої клінічної лікарні є підозра на рак грудей! І за зверненням пані Антонець в обласну дитячу лікарню за державні кошти були придбані 4 мамографи. Мамографи ці були старі та недоукомплектовані всім необхідним. Близько 2-х років коробки з ними стояли в холі лікарні, а, згодом виявилось, що в одній з них і взагалі був простий металобрухт. Тут вже заробіток склав 3 000 000 (три мільйони) гривень.

Здавалось, що покарання буде неминучим. Так ні! Поплакалася обласному вождю Іванову, поклала «на лапу» прокурору Ленінського району — і все вирішилось. Як писала сама Антонець, перевірки проводились більше 70 разів, але складу злочину виявлено не було.

Фонд Шепітько». Керівник фонду — Микола Корчун, друг сина головного лікаря завідувача відділенням ортопедії та травматології Сергія Антонця. Сергій Антонець в лікарні є ще і касиром фонду. Наступна корупційна схема. Батьки дітей, які мають бути оперовані, повинні здати у зазначений фонд гроші, від 500 гривень та більше, для закупівлі ліків та інших засобів, на які нібито немає грошей в обласному бюджеті. Кожен день це щонайменше 15-20 чоловік. Внески без винятку здають в усіх відділеннях та в поліклініці. До історії хвороби пацієнта, за правилами бухгалтерії використаних коштів, повинен бути прикріплений корінець грошової квитанції. Але перед тим, як здати історію хвороби в архів, всі старші сестри мають видалити ці квитанції та здати їх Сергію Антонцю. Неважко порахувати, що мінімальний обіг фонду складає 2,5 мільйона гривень. Всіма зібраними коштами одноосібно керує С. Антонець.

Далі ще цікавіше.1 Нічого страшного немає в тому, що батько пані Антонець — І. Підгурський є власником фірми, яка побудувала на території лікарні споруду за декілька мільйонів гривень.

Пенсіонер І. Підгурський також може пояснити, що гроші на новобудову зібрав за 10 років, замітаючи подвір'я обласної дитячої клінічної лікарні чи стоячи на в'їзді на територію лікарні.

Ось так вони і заробляли гроші: онук у фонді людських грошей, мама — на поборах та хабарах, дід — із золотого пилу подвір'я обласної дитячої клінічної лікарні.

Тепер про колектив. Вся «дисципліна» в лікарні тримається на страху перед «головною». Всіх, хто має власну думку, звільняють, незважаючи на професійні якості та стаж роботи. Для того, щоб не гуртувались, людей просто стравлюють. Прикладів багато. Шамрай О.П., Солейко Н.П., Сауленко Т.О., Савіцька Т.В., Д'яченко М.А. Завдяки цим людям в області була створена і успішно функціонує дитяча медицина. Зазначені особи очолювали відділення обласної дитячої клінічної лікарні, та пані Антонець змусила їх написати заяви про звільнення. Тих, хто опирався, ганьбили в пресі у «колективних» листах, в яких також співали хвалебні оди Т. Антонець.

У газеті «33-й канал» від 12.01.2011 р. «У скандальну ситуацію в обласній дитячій лікарні втрутилася комісія обласної ради» Т. Антонець, пояснюючи масову зміну завідуючих відділеннями в обласній дитячій лікарні, сказала: «Колись прийде час і я звідси піду, адже цього року мені виповниться 55 років. І якщо стане питання залишити посаду, я це зроблю».

Пані Антонець, чого ж ви вчепились у своє крісло?! Мабуть, ви ще не всі людські гроші заграбастали.

– Тетяно Іванівно Антонець! Розкажіть людям — звідки гроші на придбання вашим чоловіком, який працює хірургом, автомобіля вартістю 120 000 доларів? З яких заробітків ваші діти їздять на автомобілях вартістю 25 000 — 40 000 доларів? За які кошти ви у с. Зарванцях побудували два розкішних палаци?

Досить жирувати на людські гроші! Досить обкладати відділення лікарні податями! Коли припиниться в обласній дитячій лікарні вимагання лікарями грошової «подяки» за виконання своїх службових обов'язків?

Олег Лясовий для сайта Я ЛЮБЛЮ ВИННИЦУ

 

 

Оставить комментарий

11 комментарии

Новые сверху Старые сверху
 • Відрубайте гідрі голову Відрубайте гідрі голову
  Вторник, 20 Май 2014 05:43

  Відрубай змію-Гориничу голову-виросте ТРИ! Так і сталось у боротьбі з видатною хабарницею, фінансувальником Антимайдану та співучасником вбивств на Майдані-Тетяною Антонець. Розуміючи всю свою безпорадність після свого звільнення, після чергових звітувань на камери російських телеканалів про бандитів-бандерівців, після залякувань колективу, після істеричних виступів- корупціонерка вирішила рятувати те, що встигне! Тому Тетяна Іванівна висунула технічні кандидатури своїх заступників-Моравську та Паламарчука, які ніби-то не стануть потім проти неї свідчити, які не стануть чіпати бізнес,яким обросла лікарня за тривалий час! Антонець вірішила залишити свою тінь...Ба більше, Тетяна Іванівна запланувала: через 5 місяців пройдуть вибори, буде новий голова обласної ради і ТЕХНІЧНИЙ КАНДИДАТ МОРАВСЬКА ЗНІМЕ СВОЮ КАНДИДАТУРУ, ПІСЛЯ ЧОГО АНТОНЕЦЬ ЗНОВУ ПОВЕРНЕТЬСЯ Н СВОЮ ПОСАДУ ВЖЕ ПРИ НОВОМУ ГОЛОВІ ОБЛАСНОЇ РАДИ!!! Громада непорушна- якщо корупціонери далі крутитимуть свої ігри- ЗНОВУ ГОВОРИТИМЕ ВУЛИЦЯ!

 • СБУ СБУ
  Понедельник, 12 Май 2014 04:56

  Откуда господа,скажите пожалуйста,у “скромного” Главврача детской областной больницы на счетах в одном из “лежачих” банков собралась кругленькая,если не сказать круглющая сумма в американских гривнах?

 • Медсестры Медсестры
  Понедельник, 12 Май 2014 04:56

  Татьяна Антонец-Анти-Главврач рыговской шоблы,давай До свиданья!

 • Аделана А Аделана А
  Среда, 07 Май 2014 05:11

  Автор а че так слабо, только три человека причастны? почему не перечислен поименно весь медсовет? Ведь подписывались люди во всех отделениях. Чем конкретно тебе не угодили Паламарчук, Березницкий, Семенец ? Все кто знает этих людей лично знают и то что они 1 - аполитичны, 2 - преданы призванию и работе. И ты, ...наверняка неоднократно к ним обращался за консультацией и помощью. И потом хватает совести людей паскудить?! Хотя про какую совесть я говорю..все продано и пропито давно.

 • Анна Анна
  Суббота, 03 Май 2014 16:28

  В тюрьму эту воровку, ее семейство, а так же, паровозом и тех, кто покрывал и брал от нее взятки, за мошенничество в особо крупных... А че, власти растерялись?

 • Прохожий Прохожий
  Пятница, 02 Май 2014 08:49

  Якщо винна - повинна відповісти!

 • СБУ СБУ
  Пятница, 02 Май 2014 07:10

  В тюрьму эту воровку, ее семейство, а так же, паровозом и тех, кто покрывал и брал от нее взятки, за мошенничество в особо крупных... А че,"новые" власти растерялись?

 • СИЗО СИЗО
  Четверг, 01 Май 2014 06:23

  мєлочь но пріятно...

 • Нина Нина
  Четверг, 01 Май 2014 06:06

  Риговська подстилка

 • ад ад
  Среда, 30 Апрель 2014 14:13

  таким тварям в аду гореть

 • ПС ПС
  Среда, 30 Апрель 2014 06:35

  Суку риговську на нари!