Корупція у (Барському педколеджі) БГПК ім.М. Грушевського

22

Апр 2014

Корупція у (Барському педколеджі) БГПК ім.М. Грушевського

Просмотров: 7226 ; комментарии 8

Я навчаюсь у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.М.Грушевського.

І я вважаю за необхідне повідомити про те, що у цьому навчальному закладі відбувається корупція. Більшість викладачів беруть шалені суми грошей з студентів, я вважаю це порунням нашиш прав і гідності і саме тому прошу та закликаю вас про домогу. Буду дуже вдячна за якомога скоріший відгук.

Студентка

Опубликовано в Бар (форум и новости)

Оставить комментарий

8 комментарии

Новые сверху Старые сверху
 • випускник випускник
  Среда, 19 Ноябрь 2014 09:03

  беруть і міри не знають, особливо на юрфаці.

 • Випускниця Випускниця
  Среда, 08 Октябрь 2014 11:33

  Читаючи коментарі стосовно Барського гуманітарно-педагогічного коледжу мене здивували і обурили висловлювання деяких людей. Перше, що хочу сказати - я тут навчалась. Я, як ніхто, знаю, як важко навчатися на образотворчому відділенні, коли немає фінансової підтримки, а матеріали дуже дорогі. Батьки давали гроші, яких ледве вистачало на прожиття. У такій складній життєвій ситуації я навчилась спрямовувати свій творчий потенціал в правильне русло, в результаті чого був досить не поганий прибуток: стінгазети, портрети, картини на замовлення та індивідуальні уроки з образотворчого мистецтва... "Головне - мати бажання..." - як каже один із викладачів цього закладу. Навчатися важко, але все залежить від вас, студенти... Обсяг інформації, який подають викладачі можна порівняти з університецьким, та й де ви ще зможете знайти таких викладачів, що ходять за студентами та «запрошують» їх щось перездати, додатково залишаються після пар, готують нові лекції (в ногу з новітніми технологіями), розгорнуто, цікаво... Так що викладачі в коледжі хороші, добрі люди, які багато в чому допомагали (в тому числі й мені), допомагають, і завжди будуть працювати на результат, готуючи гарних професіоналів у своїй галузі... Подяка і низький уклін Восколуп Оксані Олегівні, яка часто "нарізала складних задач" , але завдяки яким я щось дійсно умію. Стосовно наклепів у її бік - все брехня...Просто деякі студенти, беручи у батьків гроші, не говорять про справжні цілї їх використання, наприклад: "Старий замок" чи "Патіфон". Тому не звертайте увагу на неадекватні коментарі. Вступайте, вчіться у БГПК ім. М. Грушевського, тому що він хороший фундамент для наступного здобуття освіти.

 • правда правда
  Вторник, 05 Август 2014 11:52

  беруть правда

 • Студентка коледжу Студентка коледжу
  Четверг, 24 Июль 2014 16:47

  А чому ти не напишеш за що ти платиш? Чому не скажеш що "тупенька", а стипендії хочеш?

 • Катерина Катерина
  Воскресенье, 13 Июль 2014 18:29

  "Шановна", ти спочатку напиши грамотно повідомлення, а потім обливай брудом свій навчальний заклад. Не зрозумію одного, чого ти вибрала коледж, коли бачиш там такі "проблеми"? Залишай... Я теж навчалася в коледжі і ніяких "шалених сум" не спостерігала. Звідти я взяла дуже багато) Досі спілкуюся з викладачами)

 • Марінка Марінка
  Среда, 18 Июнь 2014 12:39

  А не ми винні в цьому ?чи не ми створили це? Немає чого на вчителів наклеп зводити! !!

 • Колишня студентка Колишня студентка
  Воскресенье, 01 Июнь 2014 13:46

  Вчитися треба. Самі даєте взятку, а потім жалієтесь.

 • Вася Вася
  Вторник, 22 Апрель 2014 08:11

  Так що це тільки в них? В будівельному таке ж саме, а то ще й гірше