Ректор ВНМУ Василь Мороз не на жарт розбушувався. “Ще! Ще! Ще!..”.

17

Апр 2014

Ректор ВНМУ Василь Мороз не на жарт розбушувався. “Ще! Ще! Ще!..”.

Просмотров: 7883 ; комментарии 5

Знову удар копитом — і кількість золота незчислимо зростає.

 

Ненажерливий правитель-хитрун та його служки-підлабузники вимагають від підлеглих, під загрозою розправи, нових і нових надходжень дорогоцінного металу. Сумним є кінець для здирників: їх буквально поховано у золоті, що, з рештою, перетворилося на звичайні черепки. Зло буде покаране — до такого висновку приводить нас відома індійська казка “Золота антилопа”. У її світлі можна оцінити діяльність керівника Вінницького медуніверситету Василя Мороза, горезвісна “слава” якого набула державного розголосу й, навіть, вийшла за межі країни.

Інформація чисельних джерел (усних, судових, інтернет) свідчить і доводить, що у своєму поважному віці Василь Мороз став “лідером” серед керівників-корупціонерів медичних вищих навчальних закладів України. Якщо він і не створював особисто корупційну систему і хабарницькі схеми, то принаймні “дбайливо” доглядав за ними, плекав, покращував, нарощував оберти.

Результат — за кожен крок вперед у Вінницькому медуніверситеті (і в навчання, і у викладацькій науковій діяльності) — гроші, послуги, співавторство тощо.

На жаль, на таких руйнівних моральних засадах виховується не одне покоління студентів, майбутніх лікарів, які покликані за першим зверненням приходити на допомогу пацієнту.

Знову ж таки, - на превеликий жаль, “слава” корупціонера або просто здирника, завжди ласого до чужого, затьмарила сприйняття ректора Василя Мороза як Героя України, академіка, вченого, науковця, педагога, лікаря.

Організована ним бізнес-робота на кафедрах Вінницького медуніверситету за підтримкою Міністерства охорони здоров'я України та правоохоронців Вінниччини та заохочення викладачів до стягнення зі студентів у будь-який спосіб коштів, як це не прикро, - набули широкого розмаху. У таку діяльність втягнуті усі, як то кажуть: “от мала до велика” - від лаборанта та асистента до завідуючого кафедрою та проректора.

Своєрідним видом хабарництва є вимагання співавторства у молодих науковців університету. За відмову — геть з роботи!.. Отож - “від усіх за здібностями - собі на потреби...”.

Остання подія, що привернула до себе не аби яку увагу, знову з “душком” хабаря та вимагання. Йдеться про справу журналіста видання„Тарасова правда” Тараса Чорноівана, який за певну винагороду в 400 тисяч гривень мав ніби-то прибрати з інтернет-сторінки усі чисельні правдиві матеріали, компрометуючі ректора та його підлеглих корупціонерів — завідуючу кафедрою фармацевтичної хімії, доцента Тетяну Ющенко, декана фармацевтичного факультету, він же завідуючий кафедрою фармації, доцента Володимира Бобрука, проректорів Юрія Гумінського та Вікторію Петрушенко.

І на останок постає декілька риторичних запитань: скільки потрібно нагород та відзнак, з яких ректор Василь Мороз створив ширму недоторканості і якими мають бути його статки, щоб вгамувати жагу до владарювання на широку ногу та ще й у віці за 70 років і що має відбутися, аби у такому віці людина, наділена великими правами і обтяжена відповідальністю задумалася про свою гідність та честь і про те, що є і Божий суд.

http://vn.20minut.ua/Vid-Chytachiv/zolota-antilopa-vinnickogo-meduniveru-ta-hto-vgamuye-rektora-10291742.html

 

 

Оставить комментарий

5 комментарии

Новые сверху Старые сверху
 • Анонім Анонім
  Четверг, 19 Февраль 2015 18:23

  Більшість сказаного - брехня. Принаймні це стосується лікувальників і педіатрів. Я студентка ВНМУ і на своїй шкурі знаю, що рівень корупції в нашому ВУЗі нижчий в рази ніж деінде. Ми можемо по 5 раз перездавати модулі чи екзамени. Всім би такого ректора.

 • Аноним Аноним
  Вторник, 16 Сентябрь 2014 18:44

  Мороз просто моральный и физический урод, я у него на приёме был. Полный придурок!

 • Lidija Vasileva Lidija Vasileva
  Четверг, 17 Апрель 2014 06:11

  ТАК И ПЛОДЯТСЯ БЕЗДАРИ !!!! А для чого они нужны в медицине???? Только для того, чтобы уничтожить население Украины. Ведь такие Морозы лечатся за рубежом, т.к. знают, кого они выпускают....

 • везде так везде так
  Четверг, 17 Апрель 2014 06:10

  Заочники-фармацевты этому только рады - башлянул и получил диплом. Такая ситуация в ЛЮБОМ ВУЗе, не только в ВНМУ.

 • Bilik Bilik
  Четверг, 17 Апрель 2014 06:10

  На превеликий жаль хабарництво процвітає в ВНМУ. Будь-який студент може це підтвердити (особливо заочники).