Михайло Каменюк - помічник колишньої комуністки Оксани Калєтнік

13

Фев 2015

Михайло Каменюк - помічник колишньої комуністки Оксани Калєтнік

Коментировать

 
 

"Культурний діяч", що позиціонує себе як "видатний" письменник, заслужений "митець", ще недавно роз'їжджав селами й містечками Вінниччини, агітуючи голосувати за депутатку-комуністку Оксану Калєтнік. Поруч із ним - іще один "митець", "довірена особа кандидата Оксани Калєтнік", "відомий" письменник Олег Чорногуз та депутат Вінницької обласної ради від Партії регонів Олексій Гаврилов.

 
Результат "перемоги" недобитків комуністичного режиму не може не спантеличити навіть людей, далеких від політики: як на Вінниччині могла виграти недоумкувата комуністка, соратниця Пітра Сімонєнка, відома своїми українофобськими висловами? Відповідь на це питання, мабуть, треба шукати саме там, де болять гострі проблеми сучасності: що змусило Сергія Задрилюка, вихідця з Оратова, стати "правою рукою" головного терориста у Слов'янську? Чому буковинець Ігор Плотницький став ватажком квазіутворення, що називає себе "ЛНР"? Що змушує українця, вихідця передусім із західних і центральних територій, ставати перевертнем, виродком, запроданцем? А "людину культури" - підтримувати, ба навіть - служити вбивцям, поріддю, яке давно мало б відійти на "смітник історії"?
 

Все очевидно: "гроші", "посада", "місце". Із надр людської сихіки, загнаної в користолюбство, егоїзм, недолюдяність, виходить виродок, генетично модифікваний організм, позбавлений власного й національного "я". Але більш небезпечно, коли "діяч культури", "взірець людяності", що називає себе "українським письменником", після "недослужіння", силоміць обірваного революцією, продовжує вдавати, що ні з ним, ні з країною нічого не сталося. Та ж "повага", що й до "служіння". Те ж "тепле місце" у кабінеті голови Спілки письменників - такого собі "літературного клерка", що займається самопіаром. То й що - що комінст? Той що - що скуповував голоси виборців за Оксану Калєтнік, та ще й працював у неї помічником? То й що - що лукавить? Після 60-ти можна спокійно пливти за течією, без жодного докору сумління. Як не пригадати недоісторика Діму Табачника? От сюди, власне, до касти "придворних", належить і Михайло Каменюк. Щоправда, в чині він значно мізерніший: Оксана Калєтнік - не Янукович і не Путін - так, шавка, що майже заглохла. Зате недобиток, чи то пак - пережиток - живучий, виявляється - афіші Вінниці рясніють "творчими вечорами", "програмами", "концертами". Дивуєшся: скільки ж треба ненависті мати, аби плювати в обличчя "публіці" так вікрито й наосліп? І де воно береться, таке нице поріддя, з яких нетрів порабованості, недорозвиненості, відсталості чи власної неповноціності? Пригадується історія про Ярослава Галана: тонкі поціновувачі художнього хисту "митця" в знак подяки -  розрубали череп сокирою. Думається, якби писаки типу Михайла Какменюка відчули хоч на мить дрож розрубаного "пісатєля", то б навчилися б спускати свою "славу" кудись в унітази.

 
Дещо про пару Каменюк-Калєтнік: http://www.vinnitsa.info/news/na-vinnichchini-kandidatku-v-deputati-piaryat-pismenniki.html;
Опубликовано в Винница

Оставить комментарий

Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці
Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

«Як знайти роботу?», « Куди звернутися по допомогу?», «Як не потрапити в лапи шахраїв?» - ці та інші запитання, що стосуються пошуку роботи, я чую майже кожен.

Максимус переїхав!
Максимус переїхав!

Спортивний клуб Максимус за адресою Червоноармійська, 1-А (Університет Україна, біля пив-заводу) переїхав у нове приміщення

Діти України за мир
Діти України за мир

А тим часом, в школах Вінницької області продовжується акція «Діти України за мир», яку ініціював "Народний Майдан Вінниччини".