Що пов’язує Віктора Малиновського та молоду активістку Олену Сташко?

28

Янв 2015

Що пов’язує Віктора Малиновського та молоду активістку Олену Сташко?

Коментировать

Сьогодні для вінницького політикуму не є дивними такі речі, як намагання бути в центрі політичних подій або отримати політичні дивіденди за рахунок когось, заробити на виборчій кампанії чималі гроші та любовні інтриги.

 
Читач написав на сайт:

Кращий типаж – це «народний люстратор» та «пристаркуватий хлопчик» Віктор Малиновський, який найшов собі нову «пасію» - молоденьку студентку педуніверситету Олену Сташко, у соціальних мережах більш відома, як Уляна Злотницька, яка йому в доньки годиться. Дівчина із «сірої мишки» намагається за рахунок Малиновського вибитися в публічну, проте непрезентабельну, особу, не вбачаючи перспектив на нудній педагогічній ниві. Їх неодноразово бачать разом на людях, то наодинці у його офісі та поблизу квартири, які знаходяться у центрі міста, то в його фешенебельному авто у заміських ресторанах. Більш детальні амурні пристрасті герої сюжету намагаються приховувати, але людське око не обдуриш. Односельчани із с. Некрасово подейкують, що вона через Малиновського посварилася з батьками, які не підтримують її вибір нареченого, пішла з дому. Найбільше у нашому випадку шкода дівчину, оскільки репутація Малиновського уже достатньо заплямована, а от пані Олені ще все життя попереду. Навіщо ж дурити та розбещувати молоду дівчину, - таким питанням задаються батьки Олени, але нічого з цим не можуть вкоїти.

Пояснення цьому просте. Довести самому собі що я ще можу, а також власне боягузтво взяти відповідальність за замовні акції, які ним останнім часом організовувалися.

Любовні походеньки вінницьких політиків будуть під пильним оком журналістів. Чекайте продовження.

http://vn.20minut.ua/Vid-Chytachiv/scho-povyazue-viktora-malinovskogo-ta-molodu-aktivistku-olenu-stashko-10433650.html

Опубликовано в Винница

Оставить комментарий

Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці
Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

«Як знайти роботу?», « Куди звернутися по допомогу?», «Як не потрапити в лапи шахраїв?» - ці та інші запитання, що стосуються пошуку роботи, я чую майже кожен.

Максимус переїхав!
Максимус переїхав!

Спортивний клуб Максимус за адресою Червоноармійська, 1-А (Університет Україна, біля пив-заводу) переїхав у нове приміщення

Діти України за мир
Діти України за мир

А тим часом, в школах Вінницької області продовжується акція «Діти України за мир», яку ініціював "Народний Майдан Вінниччини".