Вінничани вимагали зупинити будівництво «Резиденції» на Льва Толстого

27

Янв 2015

Вінничани вимагали зупинити будівництво «Резиденції» на Льва Толстого

Комментарий 1

Люди з будинків, що поблизу будівництва «Резиденції», вийшли в неділю протестувати проти будівництва. Охоронці будівництва не виганяли людей, але пропонували перекрити дорогу.

 

Близько тридцяти вінничан з будинків, що поруч новобудови? стояли на одному з в’їздів на будівництво. В руках люди тримали плакати з написами «Незаконному будівництву ні», «Вимагаємо виконання ухвали суду», «Поверніть нашу прибудинкову територію» та «Проїзду по провулку Льва Толстого не дамо».

 За словами голови ОСББ будинку на Льва Толстого 21 Анатолія Маначина, люди обурені, що забудовники нехтують правами людей, що живуть в їх будинку та в навколишніх домах.

- Є ухвала суду про припинення будівництва і вже тричі виходила виконавча служба, але незважаючи на це будівництво ведеться. Тому вирішили вийти на цю акцію І може ще підемо далі, - каже голова ОСББ. – Окрім того, що ми боїмося за будинок є ще багато позицій, прибудинкову територію у нас забирають. Там тридцять років ті гаражі стояли. Ще один важливий момент це проїзд у нас провулок іде метри чотири завширшки там тротуарів немає, що буде коли по вузькому проїзду будуть сотні машин, він на це не розрахований.

Серед протестувальників був також чоловік, будинок якого забудовники у прямому сенсі обкопали, а дорогу до нього зробили полосою перешкод. Це власник дому, що стоїть просто в центрі огородженого будівництва. Чоловік розповів, що йому запропонували викупити будинок, але дешево. Він не погодився.

Охорона запропонувала перекрити дорогу

Люди з плакатами та без стояли на одному з в’їздів на будівництво. Поруч ходили охоронці та якісь чоловіки, що не хотіли називатися. До людей від «Резиденції» ніхто не вийшов. Охоронці кілька разів просили вийти з території, але люди не реагували.

Спробували закрити ворота, але їх тут же відкрили знову. Аж раптом журналісти стали свідками розмови у якій охоронець казав «Хочете перекривайте дорогу тільки вийдіть з території будівництва». Якась жіночка на це заперечила, що такі дії не законні. Протестувальники не заважали проїзду автівок. А водії яки їхали повз підтримували акцію сигналами клаксонів.  

Міліція не знала хто і навіщо її викликав

Приблизно за півтори години люди перемістилися від в’їзду в будівництво до офісу продаж ( металевого вагончика) розташованому неподалік. В цей час приїхали міліціонери, вони перетнули дорогу та пішли в офіс. Журналісти рушили слідом, на запитання про те хто викликав та чому правоохоронці відповіли, що хто викликав не знають і чому також. Мовляв їм повідомили лише адресу і тепер вони шукають заявника. Один з міліціонерів іще хвилин двадцять ввічливо відповідав на юридичні запитання людей. Така собі безкоштовна консультація від міліції.

http://vn.20minut.ua/Podii/vinnichani-vimaghali-zupiniti-budivnictvo-«rezidenciyi»-na-l-va-tolsto-10433344.html

Опубликовано в Винница

Оставить комментарий

1 Комментарий

Новые сверху Старые сверху
  • DIMAS. DIMAS.
    Вторник, 17 Февраль 2015 18:08

    Электрошокеры и Тактические фонарики http://aliyans.net.ua/ Электрошокер 1102 Police Scorpion Мощный электрошокер Scorpion 1102.Одно из основных и самых важных отличий шокера-фонаря Scorpion 1102 Police от других моделей - сьемный аккумулятор, который впоследствии можно заменить на новый. 350 грн. http://aliyans.net.ua/elektroshoker/c1

Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці
Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

«Як знайти роботу?», « Куди звернутися по допомогу?», «Як не потрапити в лапи шахраїв?» - ці та інші запитання, що стосуються пошуку роботи, я чую майже кожен.

Максимус переїхав!
Максимус переїхав!

Спортивний клуб Максимус за адресою Червоноармійська, 1-А (Університет Україна, біля пив-заводу) переїхав у нове приміщення

Діти України за мир
Діти України за мир

А тим часом, в школах Вінницької області продовжується акція «Діти України за мир», яку ініціював "Народний Майдан Вінниччини".