Есіхіде Суга став новим прем’єр-міністром Японії

16

Сен 2020

Есіхіде Суга став новим прем’єр-міністром Японії

Коментировать

Новим главою Японії став лідер Ліберально-демократичної партії Есіхіде Суга – колишня права рука Сіндзо Абе і генеральний секретар кабінету міністрів з 2012 року.

Об этом сообщает Русский репортер

Про це повідомляє Kyodo.

Loading...

Його кандидатура була підтримана більшістю депутатів палати представників парламенту Японії 16 вересня. За нового прем’єра проголосували 314 парламентаріїв з 465.

Есіхіде Суга вже пообіцяв продовжити політику свого попередника Сіндзо Абе: реалізувати заходи щодо пом’якшення кредитно-грошової політики, зниження дефляції і стимуляції економіки. Крім того, він повідомляв про додаткові заходи підтримки національної економіки.

Популярні новини зараз
 • Рада «порізала» штрафи за кредитами менше 5 тисяч гривень
 • Нацбанк пояснив затяжне падіння курсу гривні
 • Слуга Народу депутат Юрченко: «Я хочу шматочок цього великого пирога»
 • Відзначимо, 16 вересня уряд колишнього японського прем’єр-міністра Сіндзо Абе пішов у відставку в повному складі перед вступом на посаду Есіхіде суги.

  Нагадаємо, в кінці серпня Сіндзо Абе заявив, що подає у відставку за станом здоров’я. 65-річний Сіндзо Абе був прем’єр-міністром майже вісім років. Це вже другий раз, коли Абе достроково залишає прем’єра – в 2007 році він пішов у відставку через проблеми з кишечником, пропрацювавши на цій посаді лише рік. У грудні 2012 року він повторно очолив японський уряд.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/09/16/esihide-suga-stav-novym-prem-039-yer-ministrom-yaponiyi/”

  Опубликовано в Украина

  Оставить комментарий

  Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці
  Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

  «Як знайти роботу?», « Куди звернутися по допомогу?», «Як не потрапити в лапи шахраїв?» - ці та інші запитання, що стосуються пошуку роботи, я чую майже кожен.

  Максимус переїхав!
  Максимус переїхав!

  Спортивний клуб Максимус за адресою Червоноармійська, 1-А (Університет Україна, біля пив-заводу) переїхав у нове приміщення

  Діти України за мир
  Діти України за мир

  А тим часом, в школах Вінницької області продовжується акція «Діти України за мир», яку ініціював "Народний Майдан Вінниччини".