NewsOne скаржиться, що Зеленський "закрив очі на тиск і залякування каналу"

10

Июль 2019

NewsOne скаржиться, що Зеленський "закрив очі на тиск і залякування каналу"

Коментировать


На телеканалі NewsOne, який пов’язують із Віктором Медведчуком, незадоволені відсутністю реакції президента Володимира Зеленського на, начебто, тиск і залякування журналістів

Про це повідомляє прес-служба телеканалу. Об этом сообщает vse-krugom.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Замість підтримки зусиль, спрямованих на пошук шляхів врегулювання конфлікту на Донбасі, новообраний президент України фактично закрив очі на тиск і залякування каналу NewsOne і журналістів, які докладають відповідних зусиль", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що NewsOne та пропагандистський російський телеканал "Россия 24" ініціювали "телеміст". Пізніше NewsOne його скасував через, начебто, погрози та залякування журналістів.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/newsone_skarzhytsya_scho_zelenskyy_quotzakryv_ochi_na_tysk_i_zalyakuvannya_kanaluquot”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці
Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

«Як знайти роботу?», « Куди звернутися по допомогу?», «Як не потрапити в лапи шахраїв?» - ці та інші запитання, що стосуються пошуку роботи, я чую майже кожен.

Максимус переїхав!
Максимус переїхав!

Спортивний клуб Максимус за адресою Червоноармійська, 1-А (Університет Україна, біля пив-заводу) переїхав у нове приміщення

Діти України за мир
Діти України за мир

А тим часом, в школах Вінницької області продовжується акція «Діти України за мир», яку ініціював "Народний Майдан Вінниччини".