Франківець переміг на професійному турнірі з ММА у Польщі

14

Апр 2019

Франківець переміг на професійному турнірі з ММА у Польщі

Коментировать

Днями у Польщі пройшов професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА «Husarian Fight Night» 1.

Головною подією цього вечора став поєдинок поляка Аркадіша Келлера з іванофранківцем Андрієм Сапою, пише Sport.if.ua. Об этом сообщает ykrnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Бій пройшов всю дистанцію 3 раунди по 5 хвилин, та закінчився впевненою перемогою земляка за рішенням суддів.

"Менше поталанило одноклубникові Андрія Святославу Дутці, якому протистояв польський спортсмен Марек Келлер. Святослав повністю домінував у бою і здавалось тільки чудо може врятувати його суперника. І… чудо сталося, наприкінці другого раунду Дутка припустився помилки, якою миттєво і скористався поляк та провів задушливий прийом",- йдеться в повідомленні.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/frankivec-peremig-na-profesiynomu-turniri-z-mma-u-polschi.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці
Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

«Як знайти роботу?», « Куди звернутися по допомогу?», «Як не потрапити в лапи шахраїв?» - ці та інші запитання, що стосуються пошуку роботи, я чую майже кожен.

Максимус переїхав!
Максимус переїхав!

Спортивний клуб Максимус за адресою Червоноармійська, 1-А (Університет Україна, біля пив-заводу) переїхав у нове приміщення

Діти України за мир
Діти України за мир

А тим часом, в школах Вінницької області продовжується акція «Діти України за мир», яку ініціював "Народний Майдан Вінниччини".