Олександр Ганущин оглянув Бродівську школу, в якій зірвало дах через сильний вітер

14

Март 2019

Олександр Ганущин оглянув Бродівську школу, в якій зірвало дах через сильний вітер

Коментировать


Як повідомляє прес-служба ЛОР, 13 березня голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин відвідав Бродівську спеціалізовану середню школу №2, яка постраждала внаслідок буревію, який пронісся Львівщиною у понеділок, 11 березня.

Під час огляду школи Олександр Ганущин зазначив: "Дякуємо Богові, що ніхто не постраждав через стихію. Без сумніву, буде проведено експертизу, щоб зрозуміти, чому склалася така ситуація, але зараз першочерговим завданням є відновити дах, щоб він не протікав і щоб тут навчальний процес тривав. Найближчим часом будемо ініціювати питання про виділення коштів з резервного фонду. Як мене поінформувало керівництво школи, підрядник, який здійснював реконструкцію даху, відновить його, потрібно лише закупити необхідні матеріали. Попередньо ми орієнтуємо на суму близько 300 тисяч₴" Об этом сообщает petronews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як відомо, у понеділок біля восьмої години ранку, сильними поривами північного вітру було зірвано дах із будівлі Бродівської спеціалізованої середньої школи №2. Більше 30 метрів даху, разом із покриттям, кроквами та балками, вітром винесло аж за шкільне подвір’я на дорогу, порвало дроти телефонічних комунікацій, пошкодило огорожу шкільного подвір’я та перекрило уламками вулицю. На щастя, ніхто з людей не постраждав.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/oleksandr_ganushchyn_oglyanuv_brodivsku_shkolu_v_yakiy_zirvalo_dah_cherez_sylnyy_viter_310467.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці
Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

«Як знайти роботу?», « Куди звернутися по допомогу?», «Як не потрапити в лапи шахраїв?» - ці та інші запитання, що стосуються пошуку роботи, я чую майже кожен.

Максимус переїхав!
Максимус переїхав!

Спортивний клуб Максимус за адресою Червоноармійська, 1-А (Університет Україна, біля пив-заводу) переїхав у нове приміщення

Діти України за мир
Діти України за мир

А тим часом, в школах Вінницької області продовжується акція «Діти України за мир», яку ініціював "Народний Майдан Вінниччини".