У Вознесенському суді розглянуть кримінальне провадження стосовно трьох інженерів ЮУ АЕС які купили непрацюючий сервер

02

Апр 2017

У Вознесенському суді розглянуть кримінальне провадження стосовно трьох інженерів ЮУ АЕС які купили непрацюючий сервер

Коментировать

суд

Вчора, 13 березня, завершився апеляційний розгляд кримінального провадження – проголошено повний текст ухвали апеляційного суду Миколаївської області — щодо трьох інженерів «Южноукраїнської атомної електростанції».Вироком Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області від 27 вересня 2016 року виправдано у зв’язку з недоведеністю вини у вчиненні злочинів.

Органами досудового слідства провідний інженер по комплектації обладнання і матеріалів — керівник групи комплектації по добудові Ташлицької ГАЕС УВТК Спіридонов І.В. обвинувачувався у привласнення майна ВП «Южно-Українська АЕС» в особливо великих розмірах. Інженера відділу обладнання Управління виробничо – технічної комплектації відокремленого підрозділу «Южноукраїнська атомна електростанція» Степанова П.В. і інженера з комплектації обладнання та матеріалів групи комплектації по добудові Ташлицької ГАЕС Токарєва В.І. обвинувачували у службовій недбалості, яка потягла тяжкі наслідки.

Відповідно до довідки ревізії ДП НАЕК «Енергоатом» основний засіб Серверу HP ProLiant DL 380 G4 Server, вартістю 300700 гривень, розбирали і в ньому відсутні комплектуючи, що призвело до його знищення і завдало ВП «Южно-Українська АЕС» матеріальних збитків на суму 300700 гривень.

Суд першої інстанції виправдав обвинувачених, оскільки не знайшов прямих доказів вини керівника Спіридонова І.В., а інші обвинувачення на його думку, ґрунтувалися на припущеннях.

Прокурор подав апеляційну скаргу, в якій не погоджувався з виправдувальним вироком і просив визнати трьох інженерів винними.

Колегія суддів у складі Гулого В.П., Войтовського С.А., Куценко О.В., Рудяка А.В., Чебанової-Губарєвої Н.В. апеляцію прокурора задовольнила частково, вирок скасувала у зв’язку з істотним порушенням вимог кримінального процесуального закону ( що є безумовною підставою для скасування) і призначила новий судовий розгляд у тому ж суді.

Прес-секретар апеляційного суду

Читайте також: Завдяки прокуратурі комунальне майно буде повернуте громаді та стягнуто заборгованість по орендній платі


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/u-voznesenskomu-sudi-rozglyanut-kriminalne-provadzhennya-stosovno-troh-inzheneriv-yuu-aes-yaki-kupili-nepratsyuyuchij-server/”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці
Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

«Як знайти роботу?», « Куди звернутися по допомогу?», «Як не потрапити в лапи шахраїв?» - ці та інші запитання, що стосуються пошуку роботи, я чую майже кожен.

Максимус переїхав!
Максимус переїхав!

Спортивний клуб Максимус за адресою Червоноармійська, 1-А (Університет Україна, біля пив-заводу) переїхав у нове приміщення

Діти України за мир
Діти України за мир

А тим часом, в школах Вінницької області продовжується акція «Діти України за мир», яку ініціював "Народний Майдан Вінниччини".