Бойовики гарантували режим тиші для відновлення ЛЕП біля Авдіївки

02

Апр 2017

Бойовики гарантували режим тиші для відновлення ЛЕП біля Авдіївки

Коментировать


Голова Донецької обладміністрації Павло Жебрівський повідомив на сторінці у Facebook про отримання письмових гарантій від бойовиків щодо режиму тиші для відновлення ліній електропередач біля Авдіївки."З нашого боку бригада електромонтажників у супроводі вибухотехніків ДСНС та представників СЦКК і місії ОБСЄ готова в будь-яку хвилину вийти в район пориву на відновлення ЛЕП", — повідомив Жебрівський.Він зазначив, що з боку ОРДО має вийти група у такому ж складі.Зазначимо, що у ДСНС повідомили про відсутність централізованого електропостачання в Авдіївці станом на ранок 13 березня. Пошкодження ліній сталося 11 березня в результаті бойових дій.Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі опублікували кадри візиту родичів до полонених, яких досі тримають у СІЗО в окупованому Луганську.


Джерело статті: “http://uinp.info/news/bojoviki_garantuvali_rezhim_tishi_dlya_vidnovlennya_lep_bilya_avdivki”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці
Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

«Як знайти роботу?», « Куди звернутися по допомогу?», «Як не потрапити в лапи шахраїв?» - ці та інші запитання, що стосуються пошуку роботи, я чую майже кожен.

Максимус переїхав!
Максимус переїхав!

Спортивний клуб Максимус за адресою Червоноармійська, 1-А (Університет Україна, біля пив-заводу) переїхав у нове приміщення

Діти України за мир
Діти України за мир

А тим часом, в школах Вінницької області продовжується акція «Діти України за мир», яку ініціював "Народний Майдан Вінниччини".