Олексій Савченко хоче Інтерсіті

22

Окт 2016

Олексій Савченко хоче Інтерсіті

Коментировать

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко вважає за необхідне терміново налагодити транспортне сполучення між Миколаєвом та іншими областями України:

«Вся країна знає, що ділянка траси сполученням Кривий Ріг-Миколаєв сьогодні очолює рейтинг найгірших доріг України. І як ми не сподівалися,  цього року  її не відремонтували, - відзначив очільник області. – Тому я вважаю за необхідне знайти можливість налагодити альтернативне транспортне сполучення» .

Олексій Савченко дав розпорядження керівникам профільних департаментів облдержадміністрації підготувати звернення до керівництва «Укрзалізниці» з проханням розглянути можливість розширення маршруту швидкісного потягу «Інтерсіті» сполученням Київ-Миколаєв, та ввести додаткові аналогічні потяги. Крім того, однією з проблем, яка вже довгі роки потребує негайного вирішення – це електрифікація залізничної ділянки від Миколаєва до Долинської. За словами Олексія Савченко це нонсенс, коли в 21-му сторіччі проблема електрифікації є невирішальною: «Цей проект вже кілька років існує, але його ніяк не могли  реалізувати з тієї чи іншої причини. Розберемося. Дотиснемо».

Опубликовано в Резонанс

Оставить комментарий

Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці
Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

«Як знайти роботу?», « Куди звернутися по допомогу?», «Як не потрапити в лапи шахраїв?» - ці та інші запитання, що стосуються пошуку роботи, я чую майже кожен.

Максимус переїхав!
Максимус переїхав!

Спортивний клуб Максимус за адресою Червоноармійська, 1-А (Університет Україна, біля пив-заводу) переїхав у нове приміщення

Діти України за мир
Діти України за мир

А тим часом, в школах Вінницької області продовжується акція «Діти України за мир», яку ініціював "Народний Майдан Вінниччини".