До Вінниці приїхав той, хто знає, як зробити Україну, кращою країною в світі!

10

Апр 2014

До Вінниці приїхав той, хто знає, як зробити Україну, кращою країною в світі!

Коментировать

Олексій Толкачёв!!! і книга-бестцеллер "Омріяна Україна"

Запрошуємо всіх сьогодні 10 квітня 2014 р., о 16.00, за адресою м. Вінниця, вул. Соборна 19, відбудеться презентація книги-мрії. Вхід безкоштовний!

Олексій Толкачов – громадський діяч, знаний як в Україні, так і за кордоном. Правознавець за освітою, мислитель за покликанням.
Громадською роботою зайнявся ще у шкільному віці – у 1997 році. З тих пір був засновником та керівником великої кількості громадських організацій та соціальних ініціатив. Брав активну участь в акції «Україна без Кучми». Ініціював резонансну боротьбу за безпечне навколишнє середовище в Україні – судовий процес «Громадяни проти Енергоатому».

У 2004 році був одним з ідеологів, засновників та керівників революційного руху «Пора!» в Україні.Після «Помаранчевої революції» в Україні зайнявся геополітикою – підтримував опозиційні організації в Росі, консультував демократичні рухи спротиву в Киргизстані, координував діяльність опозиційних партій в Узбекистані.

У 2005 році пролобіював введення Європарламентом санкцій щодо Узбекистану.

З 2006 року сконцентрував свою діяльність в Брюсселі, де заснував Європейську Асоціацію Українців. Зайнявся активним просуванням та захистом інтересів України в Євросоюзі, формуванням позитивного іміджу країни. Був одним з ініціаторів створення в Європарламенті депутатської групи «Друзі України». В рамках своєї роботи об’єднував закордонних українців в багатьох країнах Європи.

У 2007 році зайнявся пошуком Національної ідеї, Української мрії – шляху преображення та розвитку країни. Цьому посприяло переосмислення власного досвіду, усвідомлення того, що країну не здатні змінити революції, партії чи громадянські ініціативи. Для зміни реальності необхідна зміна свідомості кожної людини.

Відтоді намагається бути якнайдалі від української політики. Тому неодноразово відмовлявся від пропозицій участі у виборах до Верховної Ради України та місцевих органів влади, аналогічно й сьогодні не має жодного бажання балотуватись будь-куди.

Переконаний, що для зміни країни потрібно йти не у владу, а йти до людей із мрією, любов’ю та вірою у величне майбутнє країни.
Олексій Толкачов відомий, зокрема тим, що з 2007 року в кожен День незалежності України одягає скульптуру «Пісяючий хлопчик» (Manneken Pis) у Брюсселє в костюм українського козака.

Формат проведення заходу:
30-40 хвилин доповідь про мрію і цінності, після чого парна робота в аудиторії - просимо всіх розбитися на пари і відповісти на 5 запитань (сесія мріяння). Учасники самі мріють, візуалізують свою мрію і підуть додому натхненні й активні - відчують наскільки приємніше жити з Мрією.
(Є можливість доповнити нетрадиційну презентацію сесією планування . Після того , як самі люди намріють , записати згенеровані проекти і визначити , хто що хоче робити - допомогти людям налагодити координацію між собою.
У такому форматі робота займе близько 3-4 годин. )

Олексія Толкачова

ОМРІЯНА УКРАЇНА - ключ до майбутнього

Від автора

Тривалий час і я відмовлявся від своїх мрій про те, в якій Україні хочу жити. Щоб не виглядати смішним. Відтак, розумом, а не серцем, я пропагував правильні речі – «європейський вибір», «демократію», «реформи». Я критикував і боровся з владою, ініціював рухи й революції, писав проекти законів і плани розвитку країни.
Але серцю було тісно, воно кричало – це все не те! І прагнуло більшого.
З часом я зрозумів, що неприпустимо відмовлятися від мрій, адже в них – величезна сила, що здатна змінювати реальність.
І всім нам – всій Україні – не вистачає спільної величної мрії, яка б захопила серця, об’єднала країну та стала дороговказом у майбутнє.

Опубликовано в Акции и скидки

Оставить комментарий

Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці
Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

«Як знайти роботу?», « Куди звернутися по допомогу?», «Як не потрапити в лапи шахраїв?» - ці та інші запитання, що стосуються пошуку роботи, я чую майже кожен.

Максимус переїхав!
Максимус переїхав!

Спортивний клуб Максимус за адресою Червоноармійська, 1-А (Університет Україна, біля пив-заводу) переїхав у нове приміщення

Діти України за мир
Діти України за мир

А тим часом, в школах Вінницької області продовжується акція «Діти України за мир», яку ініціював "Народний Майдан Вінниччини".