Hовость компании "Максимус". «Життя в ритмі спорту»

07

Апр 2014

Hовость компании "Максимус". «Життя в ритмі спорту»

Коментировать

«Життя в ритмі спорту» - під такою назвою у Вінниці пройшов масштабний фотоконкурс, організований спортивною мережею «МАКСИМУС».

 

Для того аби взяти у ньому участь бажаючим достатньо було надіслати на сайт http://map.vn.ua/contest/jizn-v-ritme-sportaсвоє фото на спортивну тематику.

 За місяць своїми світлинами поділилися майже дві сотні людей, які щодня дбають про своє фізичне здоровя. Переможці обиралися шляхом голосування у соціальних мережах. Головну перемогу, а разом з нею три безкоштовних абонементи на відвідання спортзалів «МАКСИМУС»,   отримав Александр (http://map.vn.ua/contest/jizn-v-ritme-sporta/info/293/), набравши 317 голосів. На другому місці фотосвітлина Роман (http://map.vn.ua/contest/jizn-v-ritme-sporta/info/307/) – 217 голосів і нагорода два абонементи, і на третьому місці найменша спортсменка, яка отримала подарунковий сертифікат на придбання товарів у спорт магазині «МАКСИМУС»  (http://map.vn.ua/contest/jizn-v-ritme-sporta/info/361/) – 185 голосів.

Фотоконкурс «Життя у ритмі спорту» - це лише один із способів закликати якомога більше людей     вести здоровий спосіб життя. Окрім того, у «МАКСИМУСІ» діє програма розвитку спорту серед молоді, що передбачає постійну систему знижок та розігрування безкоштовних абонементів.

 -Я разом зі своїми колегами намагаємося створити максимально комфортні та сприятливі фінансові умови, аби якомога більше людей дбали про своє фізичне здоровя, регулярно відвідуючи спортзали, - стверджує власник спортивної мережі Борис Максимчук. – Окрім сучасної матеріальної бази спортзалів, з кожним відвідувачем працює професійний тренер.

Сьогодні до складу спортивної мережі входять два спорт-клуби, в яких окрім тренажерного залу діють кардіо зал, зал єдиноборств, фітнес-класи та танцювальні групи та спортивний магазин Максимус.

http://map.vn.ua/news/507/

 

 

Опубликовано в Акции и скидки

Оставить комментарий

Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці
Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

«Як знайти роботу?», « Куди звернутися по допомогу?», «Як не потрапити в лапи шахраїв?» - ці та інші запитання, що стосуються пошуку роботи, я чую майже кожен.

Максимус переїхав!
Максимус переїхав!

Спортивний клуб Максимус за адресою Червоноармійська, 1-А (Університет Україна, біля пив-заводу) переїхав у нове приміщення

Діти України за мир
Діти України за мир

А тим часом, в школах Вінницької області продовжується акція «Діти України за мир», яку ініціював "Народний Майдан Вінниччини".