Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

05

Май 2014

Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

Комментарий 1

«Як знайти роботу?», « Куди звернутися по допомогу?», «Як не потрапити в лапи шахраїв?» - ці та інші запитання, що стосуються пошуку роботи, я чую майже кожен.

 Люди практично не обізнані з сучасним законодавством, щодо працевлаштування. Вони залишені сам на сам з проблемою пошуку роботи. Хтось може заперечити мені, а як же мовляв «Центри зайнятості», вони ж мають допомагати в працевлаштуванні пересічним українцям? Так, офіційно вони мають допомагати. Дійсно вони працюють, подають звіти у Міністерствопраці та соціальної політики України, проводять семінари, лекції, тощо. Але як показує практика, на жаль робота Центрів зайнятості є малоефективною. Роз’яснити, допомогти, підказати – ось цілі які я ставив перед собою, сідаючи до написання цієї статті, маючи практичний досвід роботи в сфері працевлаштування.

Почнімо з найголовнішого: як розпочати пошук роботи? По-перше, не потрібно гребувати будь-якими можливостями. Звертайтеся по допомогу до друзів, сусідів, знайомих, родичів, власне до тих людей які оточують вас щодня. Вони знають інших людей, можливо десь в розмові хтось з них прохопиться про те що ви шукаєте роботу, потрібній людині і… справа майже вирішена.

По-друге, зверніться до всіх джерел інформації, що є у вас в наявності. Це можуть бути: газети, журнали, дошки оголошень, Інтернет (спеціалізовані сайти), рекрутингові агентства. Тільки системний підхід до проблеми може принести очікувані результати вже в найближчому майбутньому.

Спілкуючись з людьми я часто чую історії про шахраїв до яких потраплять довірливі громадяни намагаючись знайти роботу. На жаль, на фоні масового безробіття буйним цвітом розквітли шахраї різноманітного ґатунку, які наживаються на людських проблемах. Тому перше, найважливіше правило – ніколи, нікому не віддавайте свої гроші за будь-які послуги, що стосуються пошуку роботи чи працевлаштування. Верховною Радою прийнятий «Закон про зайнятість населення», що вступив в дію з 1 січня 2013 року (цей закон діє вже більше року!!!), де в пункті 2 статті 37 чітко сказано «…Суб'єктам господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, забороняється отримувати від громадян, яким надано зазначені послуги, гонорари, комісійні та інші винагороди. Оплата послуг з працевлаштування здійснюється виключно роботодавцем, якому надано такі послуги». Отже, ще раз повторюю ніколи і нікому ви не повинні сплачувати за послуги з працевлаштування. Це має робити виключно роботодавець.

Які ж професії, в яких сферах найзатребуваніші? Як показує практика затребуваними є професії в сфері торгівлі. Це: продавці, менеджери з продажу, менеджери по роботі з клієнтами, торгові представники, бухгалтера, тощо. Після них ідуть професії в сфері офісних працівників. Це: офіс-менеджери, адміністратори, секретарі, тощо. Далі актуальними залишаються робітничі професії: вантажники, слюсарі, водії. Найменш затребуваними є сфери: соціальна, педагогічна, медична.

Що ж знайти роботу можливо, Вінничина та її інфраструктура активно розвиваються. І цей розвиток допомагає людям, що шукають роботу не залишать осторонь активного, трудового життя Вінниці та області.

Наше агентство допомагає людям, що дійсно шукають роботу, знайти її. Ви можете звернутись до нас за контактами, що вказані нижче.

м. Вінниця, пл. Жовтнева, 1 (готель «Південний Буг») офіс 824

(0432)69-31-70

(067)959-65-78

(093)889-06-36

(050) 965-03-88

 

Опубликовано в Акции и скидки

Оставить комментарий

1 Комментарий

Новые сверху Старые сверху
  • вкедите свое имя ..катя. вкедите свое имя ..катя.
    Понедельник, 30 Март 2015 17:57

    з на йти роботу помичник повара без досвиду роботи виници

Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці
Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

«Як знайти роботу?», « Куди звернутися по допомогу?», «Як не потрапити в лапи шахраїв?» - ці та інші запитання, що стосуються пошуку роботи, я чую майже кожен.

Максимус переїхав!
Максимус переїхав!

Спортивний клуб Максимус за адресою Червоноармійська, 1-А (Університет Україна, біля пив-заводу) переїхав у нове приміщення

Діти України за мир
Діти України за мир

А тим часом, в школах Вінницької області продовжується акція «Діти України за мир», яку ініціював "Народний Майдан Вінниччини".