Национальный балет Грузии «Сухишвили»

28

Янв 2015

Национальный балет Грузии «Сухишвили»

Коментировать

Національний балет Грузії «Сухішвілі» був заснований в 1945 році Іліко Сухішвілі та Ніно Рамішвілі.

Це був перший професійний ансамбль в Грузії, на прикладі якого створювалися всі наступні.

У 30-х роках минулого століття народного танцю як такого в Грузії не існувало. Були ансамблі пісні і танцю Східної Грузії, Західної Грузії - п'ять-шість осіб і репертуар з кілька танців. Великих колективів і масштабних постановок в Грузії не було, вони з'явилися лише разом із створенням ансамблю під керівництвом Іліко Сухішвілі.

Завдяки старанням родини Сухішвілі мистецтво національного танцю Грузії стало активно розвиватися і завойовувати популярність. Іліко та Ніно зробили свою мрію реальністю: грузинська культура танцю отримала світове визнання, а молоді люди стали партнерами не тільки на сцені, але і в житті.

http://www.myvin.com.ua/ru/poster/festival/4133.html

Опубликовано в Афиша

Оставить комментарий

Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці
Ми допоможемо знайти роботу у Вінниці

«Як знайти роботу?», « Куди звернутися по допомогу?», «Як не потрапити в лапи шахраїв?» - ці та інші запитання, що стосуються пошуку роботи, я чую майже кожен.

Максимус переїхав!
Максимус переїхав!

Спортивний клуб Максимус за адресою Червоноармійська, 1-А (Університет Україна, біля пив-заводу) переїхав у нове приміщення

Діти України за мир
Діти України за мир

А тим часом, в школах Вінницької області продовжується акція «Діти України за мир», яку ініціював "Народний Майдан Вінниччини".